Dřevostavby

 

– dnes již nic podřadného, nekvalitního s krátkou životností. Nabízíme dřevostavby,které jsou kvalitou i životností rovnocenné klasickým tradičním zděným domům. Díky kvalitnímu a prověřenému vyřešení konstrukční skladby stěn jsme schopni splnit téměř každé přání zákazníka na požadavky nízkoenergetického i v dnešní době oblíbeného pasivního bydlení.

Provádíme výstavbu dřevostaveb formou sendvičového typu převážně s difúzně otevřenou konstrukční skladbou stěn.

Díky výstavbě dřevostaveb s difúzně otevřenou stěnou nevznikají dřívější časté problematické detaily umístění a utěsnění klasické igelitové parozábrany. Je tak dostatečně zabráněno úniku vodních par z interiérů do konstrukční skladby obvodových stěn, která nebyla často schopna pojmou tak velké množství par. Časem vznikaly z důvodů špatné volby skladebních vrstev uvnitř izolace plísně a ta ztrácela na kvalitě svých tepelně izolačních vlastností.

Na exteriérové straně je vhodné použít v případě volby tenkovrstvé omítky dřevovláknité konstrukční desky, které plní jak tepelně izolační funkce, tak vytváří kvalitní a pevný povrch. (lze přímo omítat).

Moderní trend současnosti je využití kombinací dřevěných fasádních obkladových palubek a dřevoplastových wpc panelů. Tyto fasády jsou konstrukčně pro dřevostavby výhodné, jelikož vzniká provětrávací mezera mezi izolací obvodových stěn a konečným fasádním obkladem. Tato mezera je pak v okapové hraně propojena s provětrávací mezerou ve střešní skladbě a je tak vytvořen ideálně provětrávaný konstrukční celek.

Copyright © 2018 MJRstavby.cz

Hledat